Zielona wizja miasta i ekoogródki Twizy

ekoogru00f3dki Twizy

ekoogru00f3dki TwizyRenault wprowadza na polski rynek pojazd elektryczny, Twizy, prezentując go w oryginalnych tymczasowych ogródkach. W każdy weekend, od 22 czerwca do 7 lipca br. pojawią się w Warszawie Chwilowe Ogródki Twizy. Zaprojektowane przez architekta krajobrazu, Krzysztofa Hermana, symbolizują zieloną wizję miasta – łatwego przemieszczania się oraz minimalistycznego parkowania, bez spalin i hałasu. 

Te oryginalne ekoogródki można nie tylko obejrzeć, ale także w nich wypocząć korzystając z przygotowanych miejsc do siedzenia. Pierwszy ekoogródek zostanie zaprezentowany już 22 czerwca przed Zamkiem Ujazdowskim.

Każdy ogródek zajmuje powierzchnię porównywalną do dwóch miejsc parkingowych, a stojący w nich pojazd Twizy zajmuje zaledwie jedną czwartą tej przestrzeni. Auto ma dać początek nowej epoce pojazdów elektrycznych, które odmienią nasze miasta – zero spalin podczas jazdy i zero hałasu.

Chwilowy Ogrodek Twizy Krucza 47

Twizy to w 100% elektryczny pojazd dla dwóch osób, który można ładować w zwykłym gniazdku elektrycznym, intuicyjny i prosty w użyciu, bezpieczny i komfortowy. Auto jest już dostępne w Polsce.

Pierwszy chwilowy ogródek stanie przed Zamkiem Ujazdowskim w dniach 22-23 czerwca dając mieszkańcom Warszawy do przetestowania modeli: Twizy, Fluence Z.E. i Kangoo Z.E.

Ekspozycje chwilowego ogródka Twizy

  • 22-23 czerwca, ul. Jazdów 2, przed Zamkiem Ujazdowskim, od godz. 11.00 22 czerwca do godz. 17.00 23 czerwca
  • 27-30 czerwca, ul. Krucza 47, przy restauracji La Tomatina, od godz. 9.00 27 czerwca do godz.17.00 30 czerwca
  • 5-7 lipca, ul. Nowy Świat 6/12, przy restauracji La Bodega, od godz.9.00 5 lipca do godz. 17.00 7 lipca.

Źródło: Renault