Volkswagen T1 prosto z Facebook’a

Dostęp do Facebook’a z każdego miejsca i o każdej porze to nie nowość. Dostęp podczas podróży samochodem i to bez konieczności sięgania po telefon komórkowy? Jeden szczęśliwiec będzie miał szansę stać się posiadaczem Volkswagena T1 wyposażonego we wszystkie funkcje znane z Facebook’a.

T1, znany jako ogórek albo auto Scooby-doo, wygrał w głosowaniu fanów Volkswagena na Facebook’u z popularnym garbusem i stanie się oficjalnym „Fanwagen” Volkswagena. Kolorystyka typowa dla Facebook’a to nie wszystko, co Volkswagen ma nam do zaoferowania. Jadąc, możemy sprawdzić, co nowego pokazało się w serwisie od czasu naszej ostatniej wizyty, jednak informację dostaniemy w formie papierowej! Dodatkowo klaksonowi przypisano funkcję zaczepiania, a czat możemy aktywować przez przesunięcie lusterka wstecznego w stronę pasażerów siedzących z tyłu.

źródło: http://www.designboom.com

Oprócz tego, w naszym Volkswagenie możemy dowolnie dopasować ustawienia prywatności za pomocą zasłonek: dostępni dla wszystkich (zasłonki odsunięte), dla przyjaciół (zasłonki odsunięte do połowy) i tylko dla nas (zasłonki całkowicie zasunięte). Etykietka na klamce pozwala nam dodawać nowych przyjaciół, a przesuwane drzwi zostały pomyślane jako ściana, gdzie użytkownicy mogą aktualizować swoje statusy, a nawet dodawać zdjęcia zrobione za pomocą aparatu, w który został wyposażony samochód. Schowek został nazwany skrzynką wiadomości: aby skasować wiadomość wystarczy ją po prostu wyciągnąć ze schowka. Listwa poniżej tablicy rejestracyjnej pozwoli na aktualizowanie naszego statusu związku za pomocą uroczej wajchy.

źródło: http://www.designboom.com

Konkurs trwa do 18 grudnia, jednak zgłaszać mogą się już tylko Holendrzy. Szczęśliwy zwycięzca dostanie samochód dodatkowo wyposażony w mapkę lokalizującą wszystkich jego przyjaciół.

źródło