VERVA Street Racing już za niecałe dwa tygodnie!

Za niecałe dwa tygodnie odbędzie się największa motoryzacyjna impreza w Polsce. Ponad 200 najszybszych i najmocniejszych na świecie samochodów i motocykli rozgrzewa już swoje silniki, przygotowując się do udziału w VERVA Street Racing!

verva-street-racing3

15 września warszawskie ulice zamienią się w prawdziwy tor wyścigowy, na którym swoje umiejętności zaprezentują polscy i zagraniczni kierowcy. VSR wpisała się już na stałe w kalendarz sportowych imprez stolicy, czego dowodem może być honorowy patronat Prezydenta M. St. Warszawy.

W tym roku mamy rekordową liczbę maszyn, ponad dwukrotnie większą od ubiegłej edycji! Do Warszawy przyjedzie m.in. Cyril Despres, jeden z najlepszych motocyklistów świata, specjalnie przeorganizował swój kalendarz, aby przyjechać do Warszawy i zmierzyć się w wyścigu Supermoto z naszymi kierowcami ORLEN Teamu – mówi Leszek Kurnicki, Dyrektor Wykonawczy ds. Marketingu i Komunikacji Korporacyjnej PKN ORLEN.

Bezprecedensową atrakcją tegorocznej edycji VERVA Street Racing będzie występ zespołu Red Bull Racing, razem z ubiegłorocznym zwycięskim bolidem oraz prawdziwą gwiazdą i ikoną wyścigów F1, Miką Häkkinenem. Ten w jednym z przejazdów Mercedesem SLS GT3 zmierzy się z Kubą Giermaziakiem.

verva-street-racing2

Po raz pierwszy w ramach VERVA Street Racing odbędą się oficjalne zawody driftingowe – BUDMAT Grand Prix Driftingowych Mistrzostw Polski, w których wystartuje czołówka polskich drifterów, m.in. Maciej Bochenek, Paweł Trela i Kuba Przygoński. Nie zabraknie również innych spektakularnych i widowiskowych dyscyplin, takich jak freestyle motocross czy stunt, w wykonaniu światowych mistrzów.

Na torze zobaczymy również gwiazdy polskiego sportu i showbiznesu: Annę Muchę, Michała Żebrowskiego, Natalię Lesz, Katarzynę Zielińską, Tomasza Karolaka oraz olimpijskich bohaterów, Tomasza Majewskiego i Anitę Włodarczyk. Ci ostatni wystąpią w niecodziennej dla nich, tajemniczej konkurencji. Pojawią się również polscy reprezentanci siatkówki. W jakich zmaganiach wezmą udział – organizatorzy ujawnią już wkrótce!

Szczegóły na temat listy startowej samochodów i motocykli, które będzie można zobaczyć na warszawskim torze dostępne są na oficjalnej stronie www.verva.pl. Wstęp na imprezę jest bezpłatny. Bilety na trybuny i Pit Party w cenie 69,00 PLN można jeszcze kupić za pośrednictwem sklepu internetowego: www.ebilet.pl