Tylko 10 egzemplarzy w Polsce!

mazda1

Mazda wprowadza specjalną wersję modelu MX-5 – Summer Edition, która pojawi się w salonach sprzedaży w lipcu. Pamiętaj – oferta limitowana!

mazda1

Mazda MX-5 Summer Edition posiada wszystkie elementy wyposażenia wersji Sport, wzbogacone o dodatkowe motywy stylizacyjne. Pod maską znalazł się 2-litrowy silnik MZR o mocy 160 KM, który współpracuje z 6-przełożeniową, ręczną skrzynię biegów. Samochód został wyposażony w elektrycznie składany twardy dach.

Wersja specjalna Mazdy dostępna będzie w dwóch kolorach nadwozia: białym (Crystal White Pearl) i czerwonym (Velocity Red), a jej cechą charakterystyczną są boczne lusterka oraz dach w kolorze czarnym oraz specjalne oklejenie. Dodatkowo MX-5 Summer Edition jest oferowana z 17-calowymi felgami aluminiowymi w ciemnym kolorze Gunmetal. We wnętrzu w oczy rzuca się dwukolorowa szaro-czarna tapicerka skórzana z kontrastowym czerwonym przeszyciem, podkreślającym sportowy zacięcie tej wersji.

mazda3

MX-5 Summer Edition wyposażono m.in. w reflektory ksenonowe, tempomat i Bluetooth, automatyczną klimatyzacja, podgrzewane fotele, komputer pokładowy, wejście AUX, elektrycznie regulowane szyby i lusterka boczne i reflektory przeciwmgielne. Całość kosztuje 110 700 zł brutto.