Świąteczna kolekcja Jaguara

5

Ktoś jeszcze nie zdążył kupić prezentów świątecznych? Oto kilka propozycji od Jaguara.

j6

The Jaguar Collection to gadżety nie tylko dla miłośników prestiżowej, angielskiej marki. To propozycje także dla kogoś, kto chce stać się posiadaczem czegoś wyjątkowego. Czegoś, co ma wielką wartość i jest luksusowym dodatkiem. Gama akcesoriów jest bardzo szeroka. Każdy znajdzie coś dla siebie. Mamy kolekcją ekskluzywnych toreb, mnóstwo czapek, koszulek i drobnych podarunków jak kubki czy paski. Nie zapomniano także o najmłodszych.

Otwieracz? Kosmetyczka? Pluszak?

Jaguar postarał się, by najmłodsi poczuli, czym tak naprawdę jest angielska marka. Oferta dla najmłodszych zawiera T-shirty z odciskami dzikiego kota, małe modele samochodów w skali 1:24, a także pluszowe misie i koty.

Poza tym Jaguar proponuje m.in. skórzane kosmetyczki, perfumy (zarówno damskie jak i męskie), zestaw podręcznych bagaży czy elegancki portfel. Nam szczególnie do gustu przypadła elegancka rzeźba i otwieracz do listów z zakończeniem w kształcie dzikiego kota.

Miłośnikom wina z pewnością spodoba siękorkociąg do otwierania butelek (także z dzikim kotem) bądź zatyczka do zamknięcia otwartego już wina. W kolekcji znajdziemy też potężną gamę okularów i parasoli.

Pełną ofertę kolekcji Jaguara znajdziecie na www.jaguarcollection.com.

fot: Jaguar

fot: Jaguar

fot: Jaguar