Optymizm spod znaku Renault

Nowe Renault Twingo wejdzie do sprzedaży na początku przyszłego roku roku. Zobaczcie, jakie nowości czekają na nas w nowym modelu!

Stworzone dla kobiet3

Nowe Twingo to pierwszy model w gamie Renault, w którym wprowadzono nową identyfikację marki. Zastosowano w nim szereg elementów stylistycznych, które będą stanowić wizualny wyróżnik wszystkich przyszłych modeli francuskiej marki. Ten niewielki samochód został pomyślany tak, by każda z nas znalazła w nim coś dla siebie!

Twoje osobiste Twingo

Twingo zawsze przyciągało swoim przodem. Zawsze był wyrazisty i przykuwający uwagę – po prostu optymistyczny. W nowym modelu stał się jeszcze bardziej zmysłowy i atrakcyjny. Światła przeciwmgłowe i okrągłe światła postojowe umieszczone wyżej w osłonie chłodnicy podkreślają jego dynamiczny, a zarazem wesoły charakter.

Oprócz tego w ofercie Twingo pojawiły się szerokie możliwości personalizacji, m.in. warianty dwukolorowe. Do tego 24 kombinacje obręczy kół/kołpaków, nowa kolekcja siedmiu naklejek dachowych z atrakcyjnymi wzorami, kolorowe obudowy lusterek wstecznych i końcówki bocznych listew, a także boczne nawiewy. Wszystko to można zestawiać w dowolnych kolorach.

Na siedzeniach pojawiły się nowe obicia z lamówkami w kontrastowych odcieniach. Przeszycia i wszystkie elementy pokryte skórą lub skórą ekologiczną są również dopasowane kolorystycznie. – Chcieliśmy wzmocnić wesoły, sympatyczny i kolorowy charakter Twingo, koncentrując się w szczególności na kolorystyce i materiałach – podsumowuje Antoine Génin, dyrektor ds. designu wnętrza oraz kolorystyki i materiałów.

R.S. razy dwa

Dla fanek szybszej jazdy Renault przygotowało coś specjalnego – wersje R.S. i Gordini R.S. Oba modele pojawią się w sprzedaży na wiosnę 2012 roku. Wersja R.S. dostępna będzie z kultowym kolorem Żółtym Sirius, który niestety będzie stanowił opcję. Prócz dynamicznej osłony chłodnicy z czterema reflektorami, przód pojazdu zwraca uwagę zderzakiem z umieszczonym w jego dolnej części spojlerem. Tył pojazdu wyposażony jest w zamontowany na klapie bagażnika sportowy spojler i specjalnie opracowany dla tej wersji dyfuzor.

Z kolei wersja Gordini oferowana będzie w kolorze niebieskim z 2 białymi pasami na karoserii. To czyni z niego samochód unikatowy. Animuszu dodają mu jeszcze 15-calowe obręcze kół w czarnym kolorze o diamentowym połysku. Pod maską znajdzie się 1.6-litrowy motor o mocy 133 KM.

Stworzone dla kobiet2

Stworzone dla kobiet4

Stworzone dla kobiet5