Superauta w Warszawie już we wrześniu!

0

Taka okazja nie zdarza się często, dlatego nie możecie jej przegapić! Pokaz samochodów marzeń to wspaniała okazja, by stanąć oko w oko z najrzadszymi „rodzynkami” światowej motoryzacji. Już 15 września na Verva Street Racing!

superauta-na-vsr2

Tego dnia na pewno nie zabraknie najsilniejszych doznań sportowych i estetycznych. – W trakcie pokazu supersamochodów na VERVA Street Racing zaprezentujemy prawdziwe perły światowej motoryzacji, niezwykłe, unikatowe maszyny, których na co dzień nie widzimy na ulicach polskich miast. Sprowadziliśmy je specjalnie po to, aby wszyscy uczestnicy imprezy mogli zobaczyć na własne oczy ich niebagatelne możliwości podczas przejazdów na torze wyścigowym w centrum Warszawy – mówi Leszek Kurnicki, Dyrektor Wykonawczy ds. Marketingu i Komunikacji Korporacyjnej PKN ORLEN.

Na ulicznym torze wyścigowym w samym centrum Warszawy będziemy mogli podziwiać m.in. samochody niemieckiego tunera najbardziej ekskluzywnych samochodów – Gemballi. Zobaczymy m.in. Gemballę Mistrale, jedną z najbardziej spektakularnych kreacji na bazie Porsche Panamery oraz pierwszego na świecie stuningowanego McLarena MP4-12C.

superauta-na-vsr3

Obok futurystycznych modyfikacji Gemballi pojawi się niemniej „przerobiony” Nissan 350Z – jeden z pięciu egzemplarzy auta zbudowanych specjalnie na potrzeby kultowej wśród fanów tunningu serii „Szybcy i Wściekli”.

15 września na ulice Warszawy wyjedzie tez m.in. Aston Martin Vanquish – samochód, który swoją premierę miał w czerwcu, a pierwsze egzemplarze tego modelu trafią do klientów pod koniec bieżącego roku. Na torze wokół Teatru Wielkiego w pełnej krasie zaprezentuje się również Mercedes SL R230 – jeden z 350 sztuk poruszających się po drogach świata, powstały na bazie Mercedesa SL55 AMG. Karoserię tego samochodu całkowicie zastąpiły elementy z włókna węglowego, dzięki czemu samochód stracił aż 160 kg wagi i zyskał prawdziwie niepowtarzalny charakter.

W Warszawie zagości też m.in. Ford Mustang GT 5,0 L, Chevy Corvette C6 ZR1, Cadillac CTS-V Coupe, Ford Raptor SVT oraz Dodge Viper i Dodge Chargera. Obok nich zobaczymy mocno zmodyfikowane wersje Audi RS3 Sportback i Audi R8 Spyder, potrafiące rozpędzić się odpowiednio do ponad 320 km/h. Na torze pojawi się także wyjątkowa, opływowa sylwetka Maserati MC12 Stradale.

Wstęp na imprezę jest bezpłatny.

superauta-na-vsr7