Sprawdź przed majówką swojego SEAT-a

Po wyjątkowo długiej i trudnej zimie nadeszła wiosna, a wraz z nią chęć na podróże. Aby móc w pełni cieszyć się wyjazdami, warto przygotować na nie także swoje auto.

przed-majowka-2Trudne zimowe warunki, śnieg, niskie temperatury i wszechobecna sól w długim okresie czasu mogą narazić auto i jego użytkowników na dyskomfort podczas podroży, a w konsekwencji również na większe koszta. W związku z tym, SEAT przygotował Promocyjną Akcję Serwisową. W dniach od 20 kwietnia do 11 maja w Autoryzowanych Serwisach można dokonać sprawdzenia swojego SEAT-a w promocyjnej cenie. Podczas wizyty w serwisie wykonać można również szereg niezbędnych napraw na preferencyjnych warunkach.

Promocja obejmuje możliwość uzyskania rabatu do 20% na wszystkie usługi serwisowe. Klienci korzystający z wiosennej promocji otrzymają też 10% rabatu na wszystkie części eksploatacyjne. Dostępne są również oryginalne części SEAT-a z gamy Economy Parts oraz usługa czyszczenia układu klimatyzacji na korzystnych warunkach. Dodatkowo klocki hamulcowe wraz z wymianą dostępne są już od 199 zł brutto.

Źródło: SEAT