Sportowe Renault na specjalnym pokazie

Już w najbliższą niedzielę 23 września odbędzie się 2. Wyścig Mydelniczek Red Bull. Na zwiedzających czekać będą także niemałe atrakcje samochodowe, a to za sprawą Renault, które zaprezentuje dwa modele – Twingo R.S. i Megane R.S. z limitowanej serii Red Bull Racing RB7.

To jednak nie wszystko. Będzie można także zakupić gadżety Formuły 1 w specjalnym butiku oraz zapoznać się z nowym Clio w prapremierowym pokazie.

Samochody Renault sygnowane Red Bull Racing RB7 są wyposażone w zaawansowane technologie i sportowe elementy wyposażenia, które mają zadowolić nawet najbardziej wymagających klientów. To m.in. zawieszenie Cup z samoblokującym mechanizmem różnicowym, zaciski hamulcowe Brembo w kolorze czerwonym oraz system R.S. Monitor. Ten ostatni nawiązuje on do pokładowych systemów telemetrycznych, umożliwiających najbardziej zaawansowanym kierowcom dobór odpowiednich nastawów dla systemów wspomagania prowadzenia oraz otrzymywanie informacji na wyświetlaczu wbudowanym w deskę rozdzielczą (automatyczny pomiar przyspieszeń od 0 do 100 km/godz., ustawianie parametrów pracy pedału przyspieszenia itp.).

sportowe-renault-na-specjalnym-pokazie1

Na miłośników bardziej konwencjonalnych aut w pawilonie Renault czekać będzie z kolei prapremierowy pokaz nowego Clio, a fani Formuły 1 będą mogli kupić gadżety teamu Red Bull Racing. Pojawi się również Renault Twizy, miejski pojazd elektryczny, który będzie pełnił rolę samochodu technicznego Red Bull.

Renault przygotowało także niespodziankę dla zwycięzców wyścigu mydelniczek. Zdobywcy pierwszego miejsca otrzymają na 14 dni do swojej dyspozycji Megane R.S. Red Bull Racing RB7 z pełnym bakiem. Zazdrościmy!