Nowości Dacii

Dacia szykuje się do premiery nowego Logana i Sandero. Oba modele otrzymały bardziej wyrazisty i atrakcyjny design.

dacia-logan1

Zarówno Logan jak i Sandero prezentują podobny styl. Projektanci zdecydowali się na taką samą stylizację przedniej części nadwozia. Swój wyrazisty wygląda oba modele zawdzięczają przede wszystkim obszernym kloszom reflektorów oraz atrapie osłony chłodnicy. Poza tym wyraźniej zaznaczono linię boczną, poprzez mocniej zarysowane łuki nadkoli i wklęsłości boków.

dacia-logan3

Także wnętrze otrzymało bardziej atrakcyjny design. Obydwa modele otrzymają nową, dwubarwną lub ciemnografitową deskę rozdzielczą z nowoczesnymi zegarami i przyciskami. W zależności od poziomu wyposażenia, obramowania zegarów, nawiewów, logo marki na kierownicy oraz wstawka w gałce dźwigni zmiany biegów mogą być chromowane. Wnętrze możemy także ozdobić barwną wstawką na środkowej konsoli dopasowaną kolorystycznie do wewnętrznych klamek drzwi i ozdobnej wstawki na kierownicy.

Nowa Dacia Logan i Nowa Dacia Sandero są objęte – podobnie jak pozostałe modele Dacii – 3-letnią gwarancją (lub do 100 tys. kilometrów). Ich premiera będzie miała miejsce podczas targów w Paryżu. W Polsce auta znajdą się w sprzedaży na przełomie 2012 i 2013 roku.

dacia-logan4

dacia-logan5

dacia-sandero1

dacia-sandero2

dacia-sandero3

dacia-sandero4