Skoda lubi czytać

0

1 sierpnia ruszył pierwszy wspólny projekt ŠKODY – lidera sprzedaży nowych samochodów na polskim rynku i lubimyczytać.pl – największego polskiego serwisu czytelniczego.

skoda-lubi-czytac

Akcja „Czytam, bo wiem co dobre” to kolejna odsłona programu „ŠKODA. Wiesz co dobre!”. W ramach kampanii, ŠKODA zaprasza internautów do wspólnego wyłonienia najlepszych książek w sześciu kategoriach tematycznych:

– Sierpień: Trup w bagażniku, czyli kryminał wszech czasów;

– Wrzesień: Kierunkowskazy, czyli książki, które wyznaczają wartości;

– Październik: Bez hamulców, czyli kontrowersyjne arcydzieło;

– Listopad: Na wstecznym biegu, czyli wycieczka w przeszłość;

– Grudzień: Na tylnym siedzeniu, czyli książka o wielkiej miłości;

– Styczeń: Wehikuł czasu, czyli najlepsza książka fantasy/SF.

Najciekawszy tytuł z każdej kategorii, wyłoniony w głosowaniu na stronie internetowej, zostanie wydany w formie audiobooka i dołączy do kolekcji „ŠKODA. Wiesz co dobre!”. Ponadto, audiobooki dostępne będą w najlepszych sklepach internetowych nawet z 50% rabatem.

Bo Skoda wie co dobre

– Rozpoczęcie akcji z lubimyczytać.pl to dla nas wspaniałe uzupełnienie programu rekomendacji „ŠKODA. Wiesz co dobre!”. Do niedawna wydawało się, że czytelnictwo ma charakter bardzo indywidualny – czytamy w domu, w tramwaju, jesteśmy sam na sam z książką. Okazuje się, że czytelnicy tworzą bardzo silne i aktywne społeczności, stanowiące platformę wymiany informacji o książkach z rozbudowanym systemem recenzji i poleceń. W takiej przestrzeni nie mogło nas zabraknąć. Dzięki naszej akcji, powstanie kolekcja wyjątkowych audiobooków idealnych do słuchania podczas jazdy samochodem” – mówi Arkadiusz Miłek, odpowiedzialny za program „ŠKODA. Wiesz co dobre!”.

Dodatkowo, w trakcie trwania plebiscytu internauci mogą wziąć udział w konkursie na najciekawszą recenzję. Na najlepszych co miesiąc czekają iPody Touch, iPody Nano, audiobooki oraz zestawy przewodników Pascala dla zmotoryzowanych z serii „ŠKODA. Wiesz co dobre!”. Akcja jest już dostępna na stronie www.lubimyczytac.pl/skodawieszcodobre.

Plebiscyt „Czytam, bo wiem co dobre” potrwa do końca stycznia 2013 roku. Zapraszamy do głosowania i wzięcia udziału w zabawie.