Renault Megane w teledysku

0

Renault Mégane Coupé Cabriolet w limitowanej serii Floride wystąpiło w teledysku polskiej piosenkarki Sabiny Jeszka. Auto pojawiło się w klipie do debiutanckiego singla artystki pt. „Good Times”.

Sabina Jeszka to finalistka 3. Edycji programu „Mam talent” i debiutująca piosenkarka. W jej najnowszym klipie jedną z głównych ról gra Mégane Coupé Cabriolet Floride w kolorze nadwozia Czerwień Grenat. To unikatowe auto, którego stylistyka i koncepcja nawiązują do legendarnego Renault Floride z lat 60.

W klipie wyraźnie widać najważniejszy atut samochodu – eleganckie, dwubarwne wnętrze, utrzymane w tonacji głębokiej czerwieni i kości słoniowej. To coś, co wyróżnia ten samochód od innych aut. W tych samych kolorach wykończona jest obszyta licową skórą kierownica.

W Polsce oraz w kilku krajach pozaeuropejskich Renault Mégane Coupé Cabriolet Floride oferowane jest w dwóch wersjach kolorystycznych nadwozia: Kości Słoniowej lub Czerwieni Grenat. Kabriolet w serii limitowanej Floride jest wyposażony w silnik TCe o mocy 130 KM.

Debiutancki teledysk Sabiny można obejrzeć pod adresem:

UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułZelektryzuje Polskę?
Następny artykułSkoda lubi czytać