Renault Megane goes to…

Konkurs ‘Historie niezawodnej przyjaźni z Renault’ dobiegł końca. Zwyciężczynią została Pani Marta Skrzypczyńska-Starkowska z Mściszewa. Gratulujemy!

Renault rozpoczęło swój konkurs we wrześniu. Przez pierwszych 6 tygodni filmy oceniali internauci. W tym czasie oddano łącznie 84 295 głosów, a w trakcie trwania konkursu zanotowano ponad 800 000 wyświetleń na kanale youtube.com/renaultpl. Następnie do finału zostało zakwalifikowanych 10 prac, które otrzymały największą liczbę głosów. W finale prace ocenione zostały przez specjalną Komisję Konkursową, w skład której wszedł między innymi Rafał Królikowski, ambasador Renault.

Wspomniane 10 filmów wyłonionych zostało z nadesłanych 106. Jak się okazało, jury miało ciężki orzech do zgryzienia, gdyż uczestnicy konkursu w różny sposób starali się przykuć ich uwagę. Filmy podkreślały m.in. niezawodność, komfort, bezpieczeństwo i ogólne zalety samochodów Renault. Nie brakowało także historii rodzinnych i miłosnych – oczywiście z Renault w tle. Najczęściej pojawiającym się motywem była jednak miłość do marki.

Ostatecznie zwyciężczynią została Pani Marta Skrzypczyńska-Starkowska z Mściszewa. To w jej ręce trafi nagroda główna – Renault Megane z silnikiem 1.5 dCi 110. Zwycięski film nosi tytuł ‘Twingo Forever’. Pozostali finaliści zostaną nagrodzeni voucherami o wartości 500 zł na zakup akcesoriów Renault.