Rodzinna Dacia od 37 900 zł

Dacia Lodgy pojawi się w polskich salonach w połowie września, jednak już dziś poznaliśmy jej ceny. Sprawdź, ile kosztuje nowa rodzinna propozycja Dacii.

dacia lodgy1

Dacia Lodgy dedykowana jest rodzinom, które poszukują wygodnego, wszechstronnego środka komunikacji w atrakcyjnej cenie, a także pojazdu funkcjonalnego i przestronnego.

Przy długości 4,5 m Lodgy na pokład może zabrać aż 7 osób (w zależności od wersji). Ponadto samochód oferuje niespotykane dotąd w Dacii elementy wyposażenia. To m.in. system multimedialny MEDIA NAV z 7-calowym ekranem dotykowym wbudowanym w konsolę centralną i obejmującym nawigację, radioodtwarzacz i Bluetooth. Zestaw umożliwia także podłączenie zewnętrznych urządzeń poprzez złącza USB/Jack.

Gama silnikowa Lodgy zawiera jak na razie trzy pozycje: 1.6 MPI 84 KM, 1.5 dCi 90 KM i 1.5 dCi 110 KM. Silniki te konfigurować można w czterech wariantach wyposażenia, a już niedługo ofertę jednostek uzupełni silnik 1.2 TCe 115 KM.

Przejdźmy zatem do cen. Podstawowy samochód w wersji Access z pięcioma miejscami na pokładzie i 84-konnym silnikiem dostępny będzie za 37 900 zł. 3 tysiące złotych trzeba będzie dopłacić do wersji Ambiance, zaś 6,5 tys. do wersji Laurente. Najbogatsza wersja Prestige kosztuje równo 60.000 zł. Ceny pojazdu 7-miejscowego rozpoczynają się od 42 900 zł.