Prawie jak SUV

Chcesz używać samochodu w lekkim terenie, a zarazem pragniesz, by Twój samochód pozostał wszechstronną i komfortową limuzyną? Mamy dla Ciebie nową propozycję.

Passatem w teren2

W ciągu niespełna czterdziestu lat wyprodukowanych zostało ponad 15 milionów Passatów. Model ten oferowany jest na wszystkich kontynentach, a o jego popularności decyduje przede wszystkim szerokie spektrum wersji. Teraz Volkswagen uzupełnia gamę swojego bestsellera o kolejny wariant: Passata Alltrack.

W sam raz?

Nowa wersja Passata będzie oferowana jako kombi i ma wpisać się w lukę między Passatem Variantem a SUV-ami takimi jak Tiguan. Nowy model różni się od wspomnianego Varianta nowymi zderzakami oraz poszerzonymi nadkolami i progami. Zalety Alltrack’a? Dobre kąty rampowe i natarcia oraz zwiększony prześwit. Czy stanie się prawdziwą alternatywą dla SUV-ów?

Passat Alltrack będzie oferowany z dwoma silnikami benzynowymi o mocy 160 KM i 210 KM oraz z taką samą liczbą silników wysokoprężnych (140 KM i 170 KM). Dwie najmocniejsze wersje Alltrack wyposażone będą seryjnie w stały napęd na wszystkie koła 4MOTION i dwusprzęgłową przekładnię DSG.

Nanowszy Passat zostanie zaprezentowany po raz pierwszy na Tokyo Motor Show w dniach 3 – 11 grudnia. Wprowadzenie na rynek planowane jest wiosną 2012 roku.

Passatem w teren3

Passatem w teren4

Passatem w teren5