Psikusy 500-tki

Jennifer Lopez jest ostatnio bardzo popularna w branży motoryzacyjnej. Wszystko dlatego, że piosenkarka mocno związała się z Fiatem. Okazuje się jednak, że czasem wiąże się to z nieprzewidzianymi sytuacjami.

Piosenkarka po raz kolejny pokazała się w towarzystwie Fiata 500 – tym razem podczas gali American Music Awards, dla najlepszych amerykańskich wykonawców. Nie tylko odebrała statuetkę za Najlepszą Artystkę Latino, ale także zaprezentowała się na scenie. Choreografia do utworu 'Papi’ zakładała, iż Jennifer Lopez w czasie występu szybko 'wskoczy’ na fotel kierowcy 'pięćsetki’ i tam dokończy utwór. Niby fajny pomysł, jednak samochód najwyraźniej nie był przygotowany na tego typu manewr. Kiedy JLo chwyciła za klamkę okazało się, że drzwi są zamknięte.

Na szczęście piosenkarka wykazała się trzeźwością umysłu i natychmiast chwyciła za klamkę od drugiej strony, czyli od wewnątrz pojazdu (szczęście w nieszczęściu, że okno było otwarte). Z tego co wiemy, dalsza część występu odbyła się bez większych incydentów. Zobaczcie same:

Wpadka JLo podczas występu z 500-tką

jlo1

jlo3

JLo i Gucci

W ostatnim czasie JLo pojawiła się także w kolejnej reklamówce ‘pięćsetki’, tym razem jednak promuje model 500 by Gucci. Szczerze mówiąc, reklama niczym szczególnym nas nie zachwyciła. Reżyserom chyba po prostu zabrakło pomysłu w jaki sposób mogą 'wykorzystać’ piosenkarkę. Tematem przewodnim reklamy jest hasło: Making elegance look easy. Reklamę możecie zobaczyć tutaj: www.youtube.com/watch?v=kknDChTx9io

jlo2