Nowy Hyundai i30 na start

h1

Ofensywy Hyundaia ciąg dalszy. Tym razem chodzi o model i30, które zdecydowanie wyładniał i upodobnił się do innych modeli koreańskiego producenta.

h3

Najnowszy Hyundai i30, którego można już zamawiać, dostępny jest w sześciu poziomach wyposażenia. Gama silnikowa także zawiera sześć jednostek.

50 000 zł za Base

Najniższą pozycję w hierarchii zajmuje model Base. Na jego pokładzie znajdziemy m.in. LED-owe światła, 6 poduszek powietrznych i centralny zamek. Podstawowy model z silnikiem 1,4 o mocy 100 KM kosztuje 50.900 zł. Wyżej sytuowane w cenniki są wersje wyposażenia Classic, Classic Plus, Comfort, Style i Premium. Najbogatsza wersja zawiera bardzo atrakcyjne wyposażenie w tym m.in. adaptacyjne reflektory ksenonowe, podgrzewane przednie fotele i podgrzewaną przednią szybę. Za taki pojazd ze 100-konnym silnikiem musimy jednak zapłacić minimum 75.500 zł.

5 lat ochrony

i30 będzie można skonfigurować także z sześciobiegową automatyczną skrzynią biegów, przy czym tylko w połączeniu z silnikiem o pojemności 1.6 l. Ponadto i30 możemy wyposażyć m.in. w panoramiczny dach oraz nawigację satelitarną z kamerą cofania. Warto dodać, że decydując się na zakup i30 otrzymujemy 5-letnią gwarancję bez limitu kilometrów, 5-letni okres ochrony assistance i 5-letni okres bezpłatnej kontroli stanu technicznego.

h2