Fiat wspiera sporty zimowe

f1

W ostatni weekend stycznia odbyły się w Zakopanem Mistrzostwa Polski w Freeskiingu. Oficjalnym sponsorem imprezy był Fiat.

f2

Zawody odbyły się pod nazwą The North Face Polish Freeskiing Open 2012 powered by Fiat. Włoska marka już po raz czwarty z rzędu była oficjalnym sponsorem imprezy i najwyraźniej przynosi szczęście Szczepanowi Karpiel-Bułecka, który również po raz czwarty z rzędu został Mistrzem Polski we Freeskiingu. Polak był także drugi w konkurencji Big Air, w której zwyciężył Szwajcar Rico Schuler. Wśród kobiet triumfowała „juniorka”, 9-letnia Estonka Kelly Sildaru.

włosko-amerykańskie

Przy pięknej pogodzie na zakopiańskim stoku Harenda zgromadzeni na stoku kibice oraz goście Fiata podziwiali umiejętności międzynarodowego towarzystwa – 50 zawodników z 8 krajów. Na zaproszenie Fiata w mroźny i słoneczny weekend w stolicy polskich Tatr gościli m.in. Tomasz Karolak, Piotr Kupicha, oraz Krzysztof „Diablo” Włodarczyk.

50 startujących z 8 krajów, znamienici goście zaproszeni przez Fiat Auto Poland oraz zgromadzeni na stoku kibice stworzyli świetną atmosferę – powiedział Andrzej Lesiewski, organizator zawodów. – Już teraz zapraszamy na jubileuszową, 10-edycję Polish Freeskiing Open, która odbędzie się za rok.

Do dyspozycji organizatorów Mistrzostw Polski oraz zaproszonych gości były samochody Fiat Freemont. Auta przyozdobiono charakterystycznymi pasami z motywem amerykańskiej flagi, które jednoznacznie sugerowały północnoamerykańskie pochodzenie tego pojazdu. Przyklejona na szybie włoska flaga podkreślała z kolei włoskie cechy samochodu, czyli nowoczesne wzornictwo wnętrza oraz nowoczesne jednostki napędowe.

f3

f4

f5