Nowości Chevroleta

c1

Chevrolet przygotowuje się do premiery modelu Cruze w wersji kombi, która nastąpi podczas targów w Genewie, a także do zaprezentowania całkiem nowych funkcji i silników.

Główną nowością na stoisku Chevroleta podczas targów motoryzacyjnych w Genewie będzie model Cruze w wersji kombi, która stanowić będzie uzupełnienie gamy tego modelu. Chevrolet ma nadzieję, że trafi on w gusta przede wszystkim rodzin, a także osób prowadzących aktywny tryb życia, które poszukują kompaktowego samochodu oferującego większą przestrzeń bagażową.

Nowe silniki

Chevrolet przygotowuje także inne nowości. Latem tego roku gama modelu Cruze dostępna będzie z pięcioma różnymi silnikami. W ofercie pojawi się nowa turbodoładowana jednostka benzynowa o pojemności 1,4 litra, nowy silnik wysokoprężny o pojemności 1,7 litra oraz zmodyfikowany dwulitrowy motor wysokoprężny. Nadal dostępne będą również silniki benzynowe o pojemności 1,6 oraz 1,8 litra. Wszystkie jednostki spełniać będą naturalnie wymogi normy Euro 5.

Nowe funkcje

Jeśli chodzi o nowe funkcje i opcje wyposażenia Cruze, już niedługo dostępne będą m.in. system bezkluczykowego dostępu oraz uruchamiania, tylna kamera, system audio-informacyjny Chevrolet MyLink oraz układ start-stop zależnie od wybranej opcji wyposażenia oraz silnika. Podczas salonu w Genewie hostessy „uzbrojone” w iPady notować będą spostrzeżenia młodych Europejczyków, którzy otrzymają szansę wypowiedzenia się na temat swoich oczekiwań co do samochodu ze szczególnym uwzględnieniem ich opinii dotyczącej systemów komunikacji oraz funkcjonalności.