Wylicytuj Fiata 500 na Twitterze

f1

Już dziś rozpoczyna się licytacja, w której można wylicytować Fiata 500 w specjalnej, limitowanej wersji America.

Fiat chce rozpropagować ekskluzywną wersję Fiata 500 America, która powstała w limitowanej serii zaledwie 500 egzemplarzy inspirowanych „stylem USA”.

TwitBid, bo tak nazywa się ta promocja, daje możliwość wylicytowania samochodu „Numer 1″ (wyróżnionego plakietką z numerem seryjnym 1/500 oraz „nickiem” nabywcy na zewnętrznym słupku) w licytacji, która rozpoczyna się od 1 euro. Dla każdego z fanów tego modelu będzie to bezcenny „klejnot kolekcjonerski”, którego wprost nie wolno przegapić.

Twój własny Fiat 500

Aby wziąć udział w TwitBid trzeba się zarejestrować na Twitterze. Następnie można dokonać rejestracji na stronie www.500america.fiat500.com i do 15 marca zgłosić swoją ofertę. Licytacja polega na podnoszeniu poprzez tweety oferowanej ceny zakupu auta o minimum 1 euro. Po zakończeniu licytacji osoba, która zaoferuje najwyższą kwotę będzie mogła „odjechać” specjalnie spersonalizowanym samochodem Fiat 500 America.

Samochód jest swoistym „ukłonem” dla USA ze strony Fiata 500. To właśnie stamtąd pochodzi inspiracja jego stylizacji: obudowy lusterek bocznych zdobne w motyw amerykańskiej flagi „Stars & Stripes”, metalizowany lakier nadwozia Blue America, detale wystroju wnętrza, dekalkomanie linii okien oraz 16-calowe felgi z lekkiego stopu.