Nissan zaprasza

n1

Nissan zaprasza do zapoznania się ze swoim najnowszym pojazdem koncepcyjnym Invitation, który już niedługo trafi do sprzedaży!

n4

Koncept o nazwie Invitation to nie tylko zapowiedź następcy dobrze sprzedającego się modelu Note, ale także wizja hatchbacków przyszłości Nissana, projektowanych z myślą o europejskim odbiorcy.

Innowacyjny jak Juke?

Model Invitation ma w przyszłości dołączyć do przedstawicieli Nissana w segmencie B, a wiec do małej Micry i crossovera Juke’a. Invitation, podobnie jak Juke, charakteryzuje się bardzo interesującym designem z innowacyjnie poprowadzoną linią nadwozia. Wszystko to nadaje mu bardzo nowoczesnego i sportowego charakteru.

Kolejnym atutem Invitation jest jego wnętrze, także bardzo nowoczesne. Projektanci połączyli czarną deskę rozdzielczą z jasną tapicerką siedzeń i kolorowymi elementami na konsoli środkowej. Całość wygląda naprawdę dobrze.

Invitation zaprezentowany zostanie na salonie samochodowym w Genewie. Jego debiut rynkowy planowany jest na przyszły rok. Mamy nadzieję, że wersja produkcyjna nie będzie różniła się od konceptu i trafi do produkcji w takim kształcie, w jakim ujrzałyśmy go po raz pierwszy.

n2

n3