Mini na wakacje

0

Dla swoich fanów Mini przygotowało dwie ciekawe propozycje, które mogą przydać się zwłaszcza latem.

mini5

Chodzi o produkty z najnowszej linii Formula (na rynku od 1 kwietnia), a więc luksusową przyczepę kempingową i stylowy namiot, który z łatwością może zostać zamontowany na dachu auta.

Dodatki te przypadną do gustu przede wszystkim osobom, które uwielbiają podróżować – i nieważne czy są to wyprawy dalekie czy bliskie. Stylowa przyczepka kempingowa „Cowley”, która jest tylko o 12 centymetrów szersza od MINI Clubman i waży niecałe 300 kilogramów, sprawi, że biwakowanie stanie się synonimem luksusu. W jaki sposób? Dwie wygodne kuszetki, dwupalnikowa kuchenka gazowa, zbiornik na wodę z pompą i akcesoriami do zmywania, panele słoneczne służące do ładowania pokładowej baterii oraz 230 V gniazdka zasilającego lodówkę, telewizor/DVD oraz system stereo – to tylko kilka akcesoriów, które znajdziemy na pokładzie przyczepki.

A może namiot?

Jeżeli nie będziemy miały możliwości zamocowania przyczepki, idealnym rozwiązaniem będzie dwuosobowy namiot Swindon, którego można w całości zamontować na dachu Mini, Mini Clubman i Mini Countryman. Jeżeli więc chcesz spędzić niezapomnianą i romantyczną noc pod gołym niebem, wystarczy znaleźć odpowiednie miejsce, wspiąć się na dach swojego MINI, podnieść górną część namiotu, położyć poduszki oraz kołdrę i przez resztę nocy wpatrywać się w piękno gwiazd. Design namiotu sprawia, że wspólnie z samochodem tworzy on wyjątkową całość.

mini2

mini3

mini4