Wybierz się na zlot miłośników Pajero

0

Pajero Owners Club obchodzi w kwietniu 3 urodziny. Bądź tam i świętuj razem z innymi fanami Pajero.

Tworząc klub i stronę www.pajero.org.pl , klubowicze przyjęli zasadę ograniczonego oraz przemyślanego powiększania swojego grona. Proces rejestracji wymaga trochę wysiłku i częściowego uchylenia zasłony, skrywającej uczestników. Wygląd, funkcje i szata graficzna strony są zasługą członków i przyjaciół klubu. Stanowią oni grupę ludzi świadomych swoich wyborów i gotowych współdziałać w realizacji zamierzeń klubu, stąd hasło „Swoją Drogą”. Każdy wnosi jakąś nową, oryginalną wartość do P.O.C. PL i chce się nią dzielić z innymi.

Podziel się z innymi

Zgodnie z dewizą klubu, projekty prowadzone są wspólnie, bez konieczności rezygnacji ze swojej drogi. Celem jest również umożliwienie właścicielom różnych modeli Pajero, L200 oraz innych aut turystycznych Mitsubishi korzystania ze wspólnej platformy informacyjnej. W dobie globalnej komputeryzacji i łatwego dostępu do sieci głównym miejscem wymiany doświadczeń staje się internet. W przypadku www.pajero.orp.pl jest podobnie. Członkowie nie ograniczają się jednak jedynie do wirtualnych kontaktów. Planowane są również wspólne wyjazdy, podróże, rajdy i imprezy integracyjne. Witryna internetowa stała się doskonałym miejsce do umieszczania informacji o bieżących poczynaniach.

Pomysł na weekend

3. zlot Pajero Owners Club, którego siedzibą będzie Hotelu Górecki w Lidzbarku Warmińskim, rozpocznie 11 maja wieczorny grill w Chacie Warmińskiej i zabawa integracyjna. W sobotę po śniadaniu uczestnicy kolejno ruszą na trasę próby terenowej z roadbookiem. Na końcu trasy w leśniczówce Międzyrzecze na śmiałków czekać będzie wyśmienity, „terenowy” posiłek. Wieczorem kolumna terenówek wróci do do hotelu, by w miłej atmosferze omawiać wrażenia z całego dnia. W niedzielę zaplanowano zwiedzanie zamku w Lidzbarku i spacer po centrum miasta.

Szczególnie gorąco zachęcamy do udziału wszystkich tych, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z turystyką samochodową i szeroko pojętym off-road’em – zachęca Łukasiak.

Szczegółowe informacje o zlocie: http://www.pajero.org.pl/index.php?id=196

UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułMini na wakacje
Następny artykułTwoje prawa po wypadku