Masz prawko 10 lat? Weź zniżkę

Firma ubezpieczeniowa Link4 wprowadziła korzystną promocję, dla kierowców z doświadczeniem w jeździe „za kółkiem”. Od teraz każdy kierowca z ponad 10-letnim stażem może taniej ubezpieczyć swoje auto. Średnio polisy OC oraz pakiety są tańsze do 20%. Co więcej, kierowcy zachowują prawo do swoich dotychczasowych zniżek za bezszkodową jazdę.

Przed ogarniającą Polskę dekoniunkturą nie uciekniemy. Dlatego w trosce o własne portfele klienci coraz częściej szukają ubezpieczeń dobrych, a jednocześnie w rozsądnej cenie. Link4 ma w swojej ofercie kilka programów zniżkowych, które pozwalają na znaczne oszczędności. Jedną z najbardziej atrakcyjnych promocji jest 20% zniżka dla doświadczonych i bezpiecznie jeżdżących kierowców.

„Dobre nawyki i wysoka kultura jazdy zasługuje naszym zdaniem na bonusa w postaci znaczącej obniżki ceny polis. Tym bardziej, że naszej polityce sprzedażowej szczególnie doceniamy tych klientów, którzy jeżdżą bezpiecznie, nie powodując wypadków czy kolizji. Do grupy takich kierowców z pewnością należą osoby z ponad 10-letnim stażem za kierownicą.” – mówi Agata Wiśniewska, PR Manager Link4.

Mechanizm działania programu zniżkowego dla doświadczonych kierowców jest prosty. Każdy klient, który jest kierowcą przynajmniej od 10 lat, może zyskać nawet 20% ubezpieczając samochód Link4. W momencie kalkulacji składki przez doświadczonego kierowcę obniżka jest automatycznie uwzględniania w cenie polisy. Dodatkowo klient zachowuje swoje pozostałe zniżki, które mogą wynieść do 60%.

Więcej o promocjach Link4 na stronie: www.link4.pl