Lara Stone i nowy Mercedes SL

Mercedes zaprosił do współpracy przy promocji nowego SL jeden z najsłynniejszych domów mody i jedną z najlepszych modelek. Co z tego wyszło?

Uwielbiamy, kiedy świat mody łączy się ze światem motoryzacji. Zwykle efektem są przepiękne sesje zdjęciowe opakowane w bardzo udany PR. Tak też jest w tym przypadku.

Hitchock i Mercedes?

Pisałyśmy już o kontrowersyjnej stylistyce nowego SL. Jedno jest jednak pewne – nie sposób odmówić mu prestiżu i elegancji. Z takiego założenia wyszła też autorka niniejszej sesji zdjęciowej – Alex Pragner.

32-letnia fotografka i reżyserka w swojej pracy inspiruje się Fellinim i Hitchcockiem. Nic więc dziwnego, że na planie starała się stworzyć Hitchcockowski klimat. I trzeba przyznać, że jej się to udało. Piękna kobieta, sama na pustyni, z walizkami i obok niej on – Mercedes SL.

Styl i elegancja

Kim jest kobieta? To Lara Stone – holenderska modelka współpracująca z największymi domami mody, takimi jak Louis Vuitton, Chanel, Prada, Dolce & Gabbana czy Hugo Boss. – To dla mnie zaszczyt, że Mercedes zaprosił mnie do współpracy przy takim projekcie – powiedziała modelka. – Zarówno kolekcje Calvina Kleina jak i samochody Mercedesa reprezentują ponadczasowy styl i elegancję. Współpraca z tymi markami to unikalne doświadczenie.

Co się działo za kulisami? Zobaczcie same.

http://www.youtube.com/watch?v=Z3JG-YqTSlI&feature=player_embedded