Wypożycz Aventadora

l1

Lamborghini Aventador – samochód, który znają wszyscy. Niestety, dla większości jego fanów pozostaje niedostępny. Ale, czy na pewno?

l4

Dla tych, którzy nie posiadają funduszy na zakup Aventadora istnieje pewna alternatywa. Okazuje się, że Aventadora można… wypożyczyć. Choć, co tu dużo mówić, ten sposób spędzenia czasu z najnowszym Lamborghini też do tanich nie należy.

30 mil za 5500 dolarów

Wypożyczenie Aventadora oferuje jedna z wypożyczalni w Beverly Hills. Nie jest to jednak tania impreza. Dzień spędzony z Aventadorem kosztuje bagatela 5.500 dolarów. Nie oznacza to jednak, że możemy cały dzień dowolnie lansować się w białym Lamborghini. Cena ta obejmuje jedynie…30 darmowych mil. Za każda kolejną milę trzeba dopłacić 5 dolarów.

Tygodniowe wypożyczenie Aventadora kosztuje 30.000 dolarów. Gdy już się zdecydujesz, samochód będzie czekał na ciebie w siedzibie firmy w Beverly Hills lub na lotnisku LAX. W Stanach Zjednoczonych Aventador kosztuje 375.000 dolarów.

Przejrzałyśmy stronę internetową wypożyczalni i znalazłyśmy tam także inne interesujące oferty. Np. Rolls Royce Drophead Coupe za 2.999 dolarów za dobę czy Mercedes SLR za 2.900 dolarów za dobę. Dla porównania, wypożyczenie amerykańskiej odmiany Suzuki SX4 kosztuje…27.99 dolarów/dobę.

Można taniej? Można.

l2

l3/