Kolejne promocje Mini

0

Mini aktywnie promuje się w związku z nadchodzącymi Igrzyskami Olimpijskimi w Londynie. Pora na dwie limitowane wersje.

n3

Jako oficjalny sponsor Igrzysk Olimpijskich, które rozpoczynają się już 27 lipca w Londynie, Mini wypuszcza na rynek dwie specjalne edycje swoich pojazdów – BakerStreet i Bayswater.

Pierwszą z nich zainteresują się z pewnością miłośnicy Sherlocka Holmesa. Baker Street to bowiem nazwa ulicy, znanej nie tylko z opowiadań o genialnym detektywie. Znajduje się tam też Muzeum Holmesa. Wersja Bakerstreet dostępna będzie w Mini One, One D, Cooper i Cooper D. Zawierać będzie m.in. specjalne, 16-calowe felgi w kolorze czarnym, czarne lusterka, a także motyw pasków na masce – także czarny. We wnętrzu z kolei znajdziemy szarą tapicerkę z ciekawym motywem rombu, a także beżowe wstawki.

Bayswater to z kolei nazwa prestiżowej dzielnicy w zachodnim Londynie. Nadwozie tego samochodu polakierowane zostało na kolor niebieski o nazwie Kite Blue. Na masce także pojawiły się ozdobne pasy, które widać także na lusterkach. Standardowo auto poruszać się będzie na 17-calowych felgach. We wnętrzu znajdziemy pół-skórzaną tapicerkę przeszywaną niebieskimi nićmi. Wersja Bayswater dostępna będzie w Mini Cooper, Cooper S, Cooper D i Cooper SD.

n1

n2