Julia Pietrucha wybrała Suzuki

Suzuki nawiązało współpracę z Julią Pietruchą, aktorką młodego pokolenia, nadzieją polskiego kina. – Swift świetnie się sprawdza w ruchu miejskim – mówi Julia. – Jest wygodny, praktyczny i elegancki. Staram się żyć w zgodzie z naturą i doceniam, że zużywa bardzo mało paliwa.

Julia, poza tym, że zajmuje się aktorstwem, interesuje się także modelingiem. Jest byłą Miss Polski Nastolatek. Z wielkiego ekranu możecie ją kojarzyć z takich produkcji jak ‘Testosteron’, czy ‘Tatarak’. Częściej jednak pojawia się na małym ekranie, grała m.in. w ‘Na Wspólnej’ i ‘M jak miłość’. Najwiekszą popularność zyskała ostatnio dzięki serialowi ‘Blondynka’.

Aktorka zasiadła właśnie za kierownicą swojego nowego samochodu . Od dziś Suzuki Swift towarzyszyć jej będzie w wyjazdach na plan, a także w bliższych i dalszych eskapadach z przyjaciółmi. Julia uwielbia duże, terenowe samochody, jednak zdecydowaną większość czasu spędza w mieście, stąd decyzja o miejskim aucie. – Swift świetnie się sprawdza w ruchu miejskim – mówi Julia. – Jest wygodny, praktyczny i elegancki. Staram się żyć w zgodzie z naturą i doceniam, że zużywa bardzo mało paliwa. Zaskoczyła mnie pozytywnie jego zwrotność i łatwość w manewrowaniu podczas szybkich przejazdów po ulicach Warszawy – dodaje.

Swift jest najpopularniejszych modelem w gamie miejskich samochodów Suzuki. Każdy Swift jest seryjnie wyposażony w 7 poduszek powietrznych i system ESP. Dorota Drelich, koordynatorka projektu „Podróże Gwiazd z Suzuki” przekazując aktorce kluczyki do samochodu powiedziała: – Jesteśmy dumni z tego, iż aktorka wybrała właśnie Suzuki Swift. Pani Julii życzymy szerokiej drogi i nieustannej satysfakcji z podróżowania!