Jeszcze bardziej rodzinny

Z rodziną, z przyjaciółmi lub w pojedynkę – Renault w najnowszym Scenicu stawia przede wszystkim na przyjemność podróżowania!

s4

Renault Scenic pojawił się w odnowionym wydaniu. Zmiany dotyczą także wersji Grand Scenic, a modyfikacje obejmują przede wszystkim przednią część nadwozia. Nowe są reflektory, błotniki, zderzaki, maska, a nawet przednie słupki. Pojawiły się też elementy chromowane oraz błyszcząca czerń we wszystkich wersjach pojazdu. Renault chce, by samochód przypadł do gustu jeszcze większej liczbie odbiorców.

Visio system

Nowy Renault Scenic jest pierwszym modelem z gamy francuskiego producenta wyposażony w Visio System, łączący dwie funkcje: system kontroli pasa ruchu oraz automatyczną zmianę świateł drogowych na mijania. W standardzie Scenic wyposażony jest także w system wspomagania przy ruszaniu a także ‘autostradowy’ tryb pracy kierunkowskazów.

Zaaranżuj jak chcesz

Scenic oferuje liczne możliwości aranżacji wnętrza, dzięki dającemu się składać do pionu drugiemu rzędowi siedzeń oraz składanemu fotelowi pasażera z przodu. Możliwe jest także całkowite wyjęcie siedzeń z drugiego rzędu. W 7-miejscowej wersji Grand Scenica objętość bagażnika można dodatkowo zwiększyć dzięki całkowicie chowanym w podłodze fotelom z trzeciego rzędu.

s2

s3