Jeep Grand Cherokee najczęściej nagradzanym SUV-em w historii

ch1

Jeep Grand Cherokee został wyróżniony przez dziennikarzy motoryzacyjnych na Salonie Samochodowym w Denver tytułem ‘SUV Roku 2012’.

Grand Cherokee otrzymał prestiżową nagrodę RMAP już drugi raz z rzędu. Uznanie Stowarzyszenia Prasy Motoryzacyjnej Gór Skalistych (Rocky Mountains Automotive Press – RMAP) uzyskał za nieograniczony potencjał off-roadowy i doskonale osiągi na drodze.

Jeep Grand Cherokee 2012 został wybrany przez członków RMAP w wyniku oceny wszystkich liczących się marek nowych samochodów typu SUV i crossover – dostępnych w salonach sprzedaży w USA w stanach Kolorado, Kansas, Utah i Wyoming.

Na trudniejszych terenach Kolorado i całego rejonu Gór Skalistych, Jeep Grand Cherokee 2012 ,czuje się jak w domu – przyznał Mike Manley, prezes i CEO marki Jeep w Chrysler Group LLC – Raz jeszcze, tak wpływowe grono dziennikarzy RMAP doceniło legendarną niezawodność, komfort i wyrafinowanie Grand Cherokee. Naprawdę doceniamy uznanie, jakie nie tylko Klienci, ale i opiniotwórcy okazują dla tej ikony marki Jeep z wyższej półki – dodał.

Rocky Mountain Automotive Press z siedzibą w Denver (stan Kolorado) jest stowarzyszeniem dziennikarzy motoryzacyjnych, przedstawicieli działów komunikacji producentów samochodowych oraz innych profesjonalistów tej branży. Nagrody z cyklu 'Pojazd Roku Rocky Mountain’ dla najlepszych samochodów, pick-upów i SUVów stowarzyszenie RMAP przyznało już po raz szósty.

ch2

ch3