Hyundai ogłosił ceny i40 w wersji sedan

hyundai-oglosil-ceny-i40-w-wersji-sedan

Po udanym debiucie modelu i40 kombi w czerwcu ubiegłego roku, firma Hyundai Motor Poland wprowadziła właśnie do sprzedaży model i40 w wersji sedan. Jest to kolejny samochód odzwierciedlający ekspansję Hyundaia przebiegającą pod szyldem nowego sloganu marki: New Thinking. New Possibilities. (Nowe Myślenie. Nowe Możliwości).

hyundai-oglosil-ceny-i40-w-wersji-sedan

Dynamiczny i elegancki jest i40 dostępny w dwóch wersjach benzynowych i dwóch wysokoprężnych osiągających moc od 115 do 177 KM. Dzięki wysokiemu momentowi obrotowemu w całym zakresie obrotów silnika i40 prowadzi się wyjątkowo komfortowo zarówno podczas jazdy w mieście, jak i na autostradzie

Bogaty od początku

Już wersja podstawowa i40 charakteryzuje się bogatym wyposażeniem. Wśród opcjonalnych rozwiązań High-tech znajduje się asystent parkowania i utrzymania toru jazdy, jak również Bluetooth® z funkcją rozpoznawania głosu, pełna nawigacja oraz kamera cofania. i40 może też być wyposażony w elektryczny hamulec postojowy, system wentylacji przednich siedzeń, podgrzewane siedzenia przednie i tylne, automatyczny system odszraniania szyby przedniej oraz podgrzewaną kierownicę.

5 gwiazdek

i40 korzysta z najnowszych technologii bezpieczeństwa aktywnego i pasywnego w celu zapewnienia maksymalnej ochrony użytkowników, dzięki czemu ma być kolejnym modelem marki Hyundai, spełniającym najwyższe kryteria oceny bezpieczeństwa w testach Euro NCAP (5 gwiazdek).

Samochód objęty został unikalnym programem gwarancyjnym 5-Year Triple Care (5 lat pełnej gwarancji bez limitu kilometrów, 5 lat assistance i 5 lat opieki technicznej).

Hyundaia i40 w wersji sedan możemy kupić już za 79 900zł. Za średnią wersję będziemy musieli zapłacić około 100 tysięcy złotych. Najdroższa wersja silnikowa i wyposażeniowa będzie nas kosztować 126 900 zł.