Znamy ceny Mazdy CX-5!

Można już składać zamówienia na nową mazdę CX-5. Ceny rozpoczynają się od 91.900 zł.

CX2

Mazda wiąże z modelem CX-5 spore nadzieje. Reklamuje go jako początek nowej ery. To pierwszy samochód z nowej generacji pojazdów marki, kompaktowy SUV, łączący w sobie zabawę, bezpieczeństwo i odpowiedzialność ekologiczną. Po raz pierwszy w jednym samochodzie Mazda zastosowała wszystkie swoje najnowsze technologie pod nazwą SKYACTIV: silniki, skrzynie biegów, nadwozie i podwozie.

Będzie bezpiecznie!

Nasza uwagę zwróciło przede wszystkim wiele ciekawych systemów bezpieczeństwa, które znalazły się na pokładzie CX-5, m.in. układ automatycznego hamowania, który pomaga uniknąć lub zminimalizować konsekwencje kolizji przy prędkościach poniżej 30 km/h, system ostrzegania przed niezamierzoną zmianą pasa ruchu, układ monitorowania tyłu pojazdu, ostrzegający przed pojazdami jadącymi z tyłu i znajdującymi się w martwym punkcie lusterek, a także system automatycznego przełączania świateł drogowych na mijania.

Niebiańskie wyposażenie

Nowa Mazda dostępna będzie w kilku wersjach wyposażenia: SkyGO, SkyMOTION, SkyENERGY i SkyPASSION. Do wyboru będzie model z napędem na jedną oś lub 4×4, a także ze skrzynią manualną lub automatyczną. Dostępne będą także dodatkowe pakiety wyposażenia. Ceny rozpoczynają się od 91.900 zł za model SkyGO z napędem na jedną oś. Najbogatsza wersja z wyposażenie SkyPASSION i napędem na cztery koła kosztuje 134.900 zł.

CX3

CX4