Hyundai i30 w wersji trzydrzwiowej

Już niedługo Hyundai uzupełni ofertę modelu i30. Do pięciodrzwiowego hatchbacka i odmiany Wagon dołączy wariant trzydrzwiowy.

Hyundai wiąże spore nadzieje z modelem i30. Wydaje się jednak, że są to w 100% uzasadnione nadzieje, gdyż i30 jest pojazdem o niezwykle ciekawej stylistyce, który po prostu może się podobać. Hasło „New thinking, new possibilities” nabiera w tym obliczu zupełnie nowego znaczenia. Nic dziwnego więc, że Hyundai chce, by oferta modelu i30 była pełna. Do pięciodrzwiowego hatchbacka i rodzinnego kombi dołączy niebawem wersja trzydrzwiowa.

Przypomnijmy, że kilka dni temu koreański partner Hyundaia – Kia – zaprezentowała 3-drzwiową odmianę cee’da. 3-drzwiowy i30 prezentuje się równie dobrze co pro_cee’d. Podobnie jak w przypadku pro_cee’da charakteryzuje się bardziej agresywną sylwetką. Zmieniony został przedni zderzak, podobnie jak atrapa chłodnicy. Zmodyfikowano także reflektory i światła LED do jazdy dziennej. Z tyłu zaś pojawił się większy spojler dachowy oraz zmieniony zderzak.

hyundai-i302