Honda Jazz 2015 w nowej odsłonie

Honda Jazz trzeciej generacji zadebiutuje na rynku w Europie latem 2015 roku, oferując odważną i wyrafinowaną stylizację nadwozia i wnętrza, a także przestronne i funkcjonalne wnętrze.

Oprócz tego, samochód wyróżnia się jeszcze lepszą jakością wykończenia, dostępnością zaawansowanych systemów bezpieczeństwa i multimedialnych, jak również dynamicznymi właściwościami jezdnymi.

Mimo, że nowy model zachował klasyczną sylwetkę Jazza, jego nadwozie otrzymało nowoczesne, odważne linie oraz nowy pas przedni. Zastosowanie opracowanej przez Hondę globalnej platformy segmentu B pozwoliło powiększyć kabinę pasażerską. Z kolei system składania siedzeń Magic Seats ® zapewnia wiele możliwości konfiguracji foteli w celu uzyskania optymalnych warunków do przewozu pasażerów i bagaży.

We wnętrzu znajdziemy miękkie w dotyku materiały oraz przemyślane rozwiązania stylistyczne. Nowy system multimedialny Honda Connect, korzystający z siedmiocalowego ekranu dotykowego oferuje dostęp do przeglądarki internetowej, wiadomości podawanych w czasie rzeczywistym, informacji o pogodzie i utrudnieniach w ruchu, a także do wielu internetowych stacji muzycznych.

Honda Jazz 2015 zostanie wyposażona w nowy, mocny i oszczędny silnik benzynowy 1,3 litra i-VTEC z serii Earth Dreams Technology. Bardzo dobre właściwości jezdne i doskonałe prowadzenie to zasługa zastosowania nowego, sztywniejszego i lżejszego podwozia oraz przeprojektowanego zawieszenia.

W wyposażeniu tego modelu znajdzie się rozbudowana gama zaawansowanych rozwiązań z zakresu bezpieczeństwa w formie pakietu Advanced Driver Assist System.

Źródło: Honda