Genewski debiut Opla Mokka

o1

Najnowszy SUV Opla niedługo zaprezentuje się szerokiej publiczności w całej okazałości. Debiut już za niecały miesiąc!

o44

Mokka – bo o niej mowa – to kompaktowy SUV o długości 4,28 m. Model ten może swobodnie pomieścić do pięciu osób w wyżej usytuowanych fotelach. Mokka będzie dostępna zarówno z napędem na dwa, jak i na cztery koła. Ten ostatni zapewni wyższy poziom stabilności i bezpieczeństwa, będzie też w stanie poradzić sobie w bardziej surowych warunkach.

Dużo systemów

W standardowym wyposażeniu każdej Mokki znajdzie się m.in. elektroniczna kontrola stabilności pojazdu (ESC), kontrola trakcji (TC), a także systemy Hill Start Assist (HSA) i Hill Descent Control (HDC), które zwiększają komfort i bezpieczeństwo jazdy, ułatwiając ruszanie na dużych nachyleniach.

Gama jednostek napędowych zawierać będzie trzy silniki: benzynowy o pojemności 1,6l i mocy 115 KM, 1,4-litrowy o mocy 140 KM oraz wysokoprężny silnik 1.7 CDTI o mocy 130 KM. Bezpieczeństwo Mokki zostało zwiększone dzięki nowoczesnym technologiom wprowadzonym do segmentu SUV B, takim jak systemy wspomagania kierowcy (Driver Assistance Systems), oparte na systemie kamer przednich Opel Eye, a także kamer tylnych.

o22

o33