Gdzie powstaną nowe drogi – zajrzyj na Targeo.pl!

Serwis Targeo.pl dodał do swoich map nową funkcję – udostępnia na mapach odcinki, które są w budowie, a także te dopiero planowane – łącznie ponad 3600 km dróg!

To pierwszy tego typu pomysł zastosowany w internetowych mapach Polski. Kierowcy moga teraz śledzić nie tylko aktualną mapę szkaków komunikacyjnych w kraju, ale także zapoznać się z tymi, które są obecnie w budowie, a także z tymi które są dopiero w fazie planowania.

Czy tu będzie autostrada?

Funkcja ta przyda sie przede wszytkim mieszkańcom terenów, przez które w przyszłości przebiegać będą nowe drogi, a także kirowcom, którzy codziennie będą się na tych szlakach poruszać. Mapy te będą także pomocne dla osób, które zainteresowane są kupnem działek czy np. budową domu w miejscu, gdzie w przyszłosci będzie droga. Nowa funkcja ułatwić ma sprawdzanie planowanej infrastruktury drogowej, dzięki czemu będzie ją można uwzględnić w podejmowanych decyzjach.

Zajrzyj do Automapy

Mapa Polski Targeo.pl obejmuje teraz aktualną sieć drogową, drugi ostatnio oddane do użytku, drogi w budowie, a także te planowane – te ostatnie zostały także wprowadzone w opublikowanej właśnie najnowszej wersji Automapy.

Postanowiliśmy zrobić krok dalej niż szybka i częsta aktualizacja map uwzględniająca nowootwierane odcinki dróg – mowi Rafał Mikołajczak, prezes Indigo, operatora serwisu Targeo.pl. – Dodaliśmy do naszych map drogi znajdujące się w końcowej fazie budowy, co pozwoli na ich natychmiastowe uruchomienie w momencie oddania do użytku.