Rzuć wyzwanie technologiom Forda!

Ford rusza z nową kampanią promocyjną „Ford Real World Challenges – sprawdź nowe technologie Forda i rzuć im wyzwanie”.

W ubiegłym roku zajęliśmy wyśmienite drugie miejsce wśród najchętniej kupowanych marek nowych samochodów w Polsce. Wykorzystując ten sukces i ogromne zainteresowanie klientów naszą ofertą chcemy pokazać innowacyjne oblicze nowych modeli Forda i przydatność zastosowanych technologii w codziennym życiu – powiedział Adam Kołodziejczyk, Prezes Zarządu Ford Polska Sp. z o.o

Jak testować?

Celem kampanii „Ford Real World Challenges – sprawdź nowe technologie Forda i rzuć im wyzwanie” jest zaprezentowanie nowych technologii dostępnych w gamie modeli Forda, podkreślenie ich innowacyjności i przydatności w codziennym życiu.

Wszystkie media wykorzystane w kampanii kierują na stronę http://www.facebook.com/Ford.Polska, na której użytkownicy zachęcani są do przedstawienia swojej propozycji przetestowania jednej z trzech wskazanych technologii Forda. Specjalnie utworzona aplikacja umożliwi użytkownikom zgłaszanie pomysłów. W każdym z trzech etapów zostanie wybranych 5 zgłoszeń, uznanych za najlepsze, najciekawsze, najzabawniejsze, które będą nagrodzone drobnymi upominkami. Spośród nich zostaną wybrane trzy najoryginalniejsze pomysły, które wraz z innymi zgłoszeniami z całej Europy przejdą do finału i będą walczyć o 3 główne nagrody w postaci realizacji pomysłu przez ekipę Forda wspólnie z pomysłodawcą.

Nowości od Forda

Przed nami interesujący rok – powiedział Adam Kołodziejczyk. – Chcąc utrzymać dotychczasowe miejsce w rankingu najchętniej kupowanych marek musimy nieustannie doskonalić naszą ofertę i dostosowywać ją do potrzeb klientów. Właśnie dlatego w tym roku na polskim rynku zadebiutują nowy Ford Ranger, pierwszy w historii pick-up, który otrzymał 5 gwiazdek w testach zderzeniowych Euro NCAP oraz nowy Ford B-MAX, w którym zrezygnowano ze słupka B. Nowością będzie także niezwykle oszczędny, trzycylindrowy silnik benzynowy EcoBoost o pojemności 1,0 litra, montowany w Fordach Focus, C-MAX oraz B-MAX.

źródło: mototarget.pl