Ciekawe zestawy BMW

b1

BMW spodziewa się, że ich stoisko na targach w Genewie będzie jednym z najbardziej obleganych. Z tej okazji marka przygotowała kilka niespodzianek.

b2

Mowa o ciekawy pakietach stylistycznych i zestawach akcesoriów, a także pakietach BMW M Performance. Sprawdźmy, co konkretnie przygotowało BMW.

Który zestaw wybierasz?

W skład oryginalnych akcesoriów wejdą trzy linie: Sport, Modern i Luxury. Nazwy zostały tak dobrane, by same wskazywały, jakie jest ich przeznaczenie. Każdy z zestawów nich obejmuje takie elementy wnętrza, jak dywaniki, breloki czy nakładki na drążek hamulca ręcznego. Ciekawostką jest fakt, że w zestawach pojawią się też boksy dachowe oraz uchwyty do deski snowboardowej.

A może M?

Jeśli chodzi o pakiety M Performance, skupiają się one przede wszystkim na sportowym wyglądzie samochodów. I tak dostępne będą specjalne felgi zarówno 19- jak i 20-calowe, specjalne nakładki na zderzaki, spojlery tylnej klapy, nakładki na progi, dyfuzory czy nakładki na lusterka. Nie zabraknie oczywiście naklejanych podwójnych pasów na nadwozie. Jeśli chodzi o wnętrze, pakiet M Performance obejmuje m.in. diodę informującą o tym, kiedy zmienić bieg, aluminiowe nakładki na pedały i specjalne, karbonowe wykończenia.

b3

b4

b5