Nowe Renault Espace

Renault Espace obecne jest na rynku już 28 lat. W tym czasie sprzedano 1,2 miliona egzemplarzy. Dziś Renault wprowadza do oferty najnowszą generację tego modelu.

Renault4

Jeśli chodzi o wygląd zewnętrzny, Espace zyskało nowy przód i upodobniło się do innych pojazdów z gamy Renault. Wzorem nowych modeli marki, logo na osłonie chłodnicy zostało powiększone, zaś grill podkreślono chromowanymi listwami ozdobnymi.

Nowa wersja Renault Espace łączy w sobie wszystkie atuty, które zadecydowały o sukcesie tego modelu: przestronność, liczne możliwości aranżacji wnętrza, doskonałą widoczność i doświetlone wnętrze na użytek wszystkich pasażerów. Rodzinne Renault oferuje pasażerom najwyższy poziom komfortu dzięki 7 pełnowymiarowym miejscom i doskonale doświetlonej kabinie z dużym, otwieranym dachem.

Renault2

Renault jest pierwszym na świecie producentem samochodów oferującym auta z oryginalną tapicerką tkaninową, zabezpieczoną powłoką Teflon Automotive High Protection. Impregnacja Teflonem chroni włókna tkaniny, nie zmieniając jej wyglądu, komfortu oraz wrażenia w dotyku. Innowacja ta jest szczególnie przydatna w autach rodzinnych: zapobiega wnikaniu brudu i plam w tkaninę oraz ułatwia czyszczenie tapicerki, która na dłużej zachowuje świeży wygląd.

Renault3

Nowe Renault Espace może być wyposażone m.in. w kamerę cofania i odtwarzacz płyt DVD z dwoma 7-calowymi ekranami wbudowanymi w zagłówki przednich foteli. W standardzie Espace dostępny jest m.in. z systemem nawigacji z usługami w czasie rzeczywistym Carminat TomTom Live, kartą Renault Hands Free, automatycznym hamulcem postojowym, kompletnym zestawem złączy (Bluetooth, gniazda AUX, USB).

W nowym Espace zachowane zostały charakterystyczne dla tego modelu liczne możliwości aranżacji wnętrza dzięki obecności prowadnic zapewniających dużą swobodę w ustawieniu tylnych foteli. Umożliwia to dowolną konfigurację wnętrza Nowego Renault Espace i zapewnia wysoki komfort podróżowania nawet 7 pasażerom.