Bentley charytatywnie

0

Bentley to marka słynąca z dbałości o szczegóły. To dlatego jego produkty są tak ekskluzywne, tak wykwintne. I tak drogie…

Brytyjska marka często angażuje się w akcje charytatywne. Tym razem Bentley przygotował jednak coś specjalnego. To unikatowa kolekcja, która została wystawiona na aukcji, z której każdy pens zostanie przekazany na cele charytatywne.

Z pozoru zwykła felga (choć wiemy dobrze, że nie taka zwykła) w połączeniu z ‘nóżkami’ i kilkoma kółkami może posłużyć jako stolik. Ale to nie wszystko. Wylicytować można także fotel, w którym śmiało można się rozpędzić do ‘setki’ w 3,7 sekundy. Na co dzień zasiada w Continentalu GT, a teraz może znaleźć się w Twoim salonie! Skóra i alcantara w połączeniu z regulacją oparcia i wysokości będzie się w naszym gabinecie prezentowała naprawdę dobrze!

Na aukcji znajdzie się także m.in. zegar na ścianę wykonany z koła zębatego wałka rozrządu 8-cylindrowego silnika, a także blok dwunastocylindrowego silnika, który posłuży jako stojak do wina. W każdym z cylindrów będzie mogło znaleźć się jedno wino.

Podejrzewamy, że by nabyć jedno z tych akcesoriów, trzeba będzie wyłożyć kilkadziesiąt tysięcy złotych, to chyba jednak jedyny sposób, by za ‘przystępną’ cenę poczuć trochę bentley’owskiego luksusu.

UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułRrrrraz Beetle!
Następny artykułBy nocą było bezpiecznie