Ford stawia na rodzinę

Ford zaprezentował odświeżona linię osobowych Tourneo. Będę to przestronne pojazdy osobowe, które zapewnić mają bezpieczny i wygodny dojazd na wypoczynek.

ford-tourneo2

Stylowy i odmieniony Ford Tourneo Connect — który w Ameryce Północnej będzie sprzedawany jako kombi Transit Connect — dołączy do Forda Tourneo Custom, rozszerzając ofertę praktycznych pojazdów o śmiałym, nowoczesnym wyglądzie i dużej przestrzeni.

Ford Tourneo Connect dostępy będzie w wersji 5- lub 7-osobowej (Grand Tourneo Connect). Tourneo Connect wraz z Tourneo Custom to propozycje, obok których aktywne rodziny nie mogą przejść obojętnie. – Linia Tourneo przechodzi radykalną transformacj – zauważa Barb Samardzich, wiceprezes ds. rozwoju produktów, Ford of Europe. – Wszystko za sprawą nowego, stylowego modelu Tourneo Connect i jego jeszcze bardziej intrygujących, przyszłych następców.

Tourneo Connect charakteryzuje się nowoczesnym, oryginalnym wyglądem i równie oryginalnym kokpitem. – Linia Tourneo to dobrze wyglądające, uniwersalne i solidnie wyposażone pojazdy – dodaje. – Dzięki swojej praktyczności, atrakcyjnemu wyglądowi i nieograniczonym możliwościom wykorzystania są intrygującym produktem dla różnych grup, począwszy od rodzin i profesjonalnych kierowców, aż po osoby szukające przestrzeni do przewożenia rowerów, a nawet po miłośników wędkarstwa.

Tourneo Connect zostanie wprowadzony do sprzedaży w przyszłym roku. Ośmio- i dziewięciomiejscowy Tourneo Custom jest za to już dostępny w sprzedaży.

ford-tourneo4

ford-tourneo5