Agnieszka Radwańska testuje nowego Lexusa IS 300 H

Agnieszka Radwańska jest fanką sportowych i komfortowych aut. Jako ambasadorka marki Lexus, ma na co dzień ma do dyspozycji jeden z hybrydowych modeli – IS 300h. – To auto idealnie nadaje się do jazdy po mieście, to strzał w dziesiątkę – ocenia najlepsza polska tenisistka.

1680 kilogramów, 4 cylindry, podwójna moc hybrydy generująca 223 konie mechaniczne i design zaczerpnięty z Formuły 1. Taki jest nowy Lexus IS 300 H, który zachwycił nawet naszą najlepszą tenisistkę, Agnieszkę Radwańską.

– Hybrydą jeździ się naprawdę bardzo fajnie. Auto jest ciche, a do tego bardziej przyjazne środowisku, co zwłaszcza w zanieczyszczonym Krakowie ma znaczenie – powiedziała Agnieszka Radwańska.

Nowy Lexus IS 300 H to nie tylko cisza i ekologia, ale także luksus, komfort i nowoczesny design. Ostre, agresywne linie karoserii oraz liczne przetłoczenia, zaczerpnięte z Formuły 1, nadają temu autu dynamicznej sylwetki. Czterocylindrowy silnik o mocy 223 koni mechanicznych pozwala natomiast poczuć to, co kierowcy cenią szczególnie – emocje.

Źródło: x-news