Porsche Panamera GTS oczami Marii Sharapovej

Podczas wizyty w rodzinnym mieście Soczi, ambasadorka marki Porsche zaprezentowała swoje najnowsze dzieło.

Model Panamera GTS „by Maria Sharapova” został wyposażony w liczne elementy dostępne w ramach programu indywidualizacji Porsche Exclusive, który powstał z myślą o klientach „narzekających” na wygląd swojego standardowego Porsche.

Rosyjska tenisistka zażyczyła sobie, aby jej Panamera GTS została pokryta białym lakierem polerowanym na wysoki połysk i wyposażona w przyciemnione klosze lamp z przodu i z tyłu, czarne końcówki układu wydechowego oraz polakierowane na czarno 20-calowe obręcze aluminiowe kół.

Maria-Sharapova-2

Maria-Sharapova-3

Wnętrze Panamery zaprojektowanej przez wielokrotną liderkę rankingu WTA Tour zdominowała czarna tapicerka skórzana z kontrastującymi kremowymi przeszyciami. Z kolei wskaźniki w desce rozdzielczej i kluczyk do auta zostały polakierowane na biało. Dopełnieniem całości są ekskluzywne oznaczenia „Maria Sharapova” wygrawerowane na wykonanych z włókna węglowego osłonach progów drzwi.

Porsche Panamera GTS jest wyposażone w silnik V8 o pojemności 4,8 litra. Moc 440 KM uzyskiwana przy 6 700 obr./min. gwarantuje przyspieszenie od 0 do 100 km/h w czasie 4,4 sekundy. Prędkość maksymalna wynosi 288 km/h.

Maria-Sharapova-4

Źródło: Porsche