1 Mini Cooper – 28 kobiet

0

Bicie rekordów Guinnesa można niemal podciągnąć do dyscypliny sportowej. Jednak tego jeszcze nie było. 28 kobiet w malutkim jednym MINI? Widziałyście to już? A może same próbowałyście?

Mini jest autem idealnym dla kobiety. Oznacza to tyle, że na każdym kroku podkreślana jest jego designerska linia, efektowność, a przede wszystkim praktyczność. W Londynie postanowiono podkręcić wartość samochodu i zorganizowano niecodzienne przedsięwzięcie. W połowie listopada pod pieczą Dani Maynard grupa zwinnych kobiet postanowiła przebić własny, zeszłoroczny rekord. Zespół udowodnił tym samym, że przestrzeń Mini coopera jest zaskakująco pojemna i pomieści równocześnie 28 kobiet.

Sekretem sukcesu okazały si przygotowania oparte na ćwiczeniach rozciągających, które trwały rok.Grupa udowodniła, że można wykorzystać Mini maksymalnie. Plany na przyszły rok zapowiadają się równie intrygująco. Panie pragną podnieść poprzeczkę i zwiększyć ilość zawodniczek wewnątrz samochodu. Kto wie, może nawet schowek okaże się idealny do zagospodarowania.

Zobaczcie jak się wyginały zwinne babeczki..