Rajd Barbórka po raz 50!

Weekend zapowiada się imponująco. Już w sobotę 1. grudnia czekają nas niesamowite wrażenia i to przez cały dzień. Zaplanuj sobie rajdową sobotę od rana do wieczora.

Impreza zaplanowana jest w czterech miejscach, które różnią się charakterystyką tras. Dla rannych ptaszków proponujemy start Rajdu rozpoczynający się o godzinie 8.00 na trasie Cytadeli Warszawskiej. Czeka tam na kibiców przeszło 7,32 km trasy i pierwsze piski opon tego dnia.

Kolejne starty zaplanowane są od 9.00 na torze Służewiec oraz półtorej godziny później na Bemowie.

Na koniec zachęcamy do przybycia na Karową, gdzie odbędą się najważniejsze przejazdy.

Od godziny 16.00 będzie można zobaczyć pokazy, po których rozpocznie się finałowe widowisko! Aby wziąć udział w imprezie należy zakupić bilet: karnet podstawowy kosztuje 49 zł, natomiast bilety na trybuny na odcinku Karowa wahają się od 89 do 229 zł.

Co więcej, nie musisz być biernym kibicem. Dla chcących poczuć klimat Rajdu od środka proponujemy wzięcie udziału w aukcjach (http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=4302716 ), na których wygrać można przejazd ul. Karową z Pawłem Przybylskim, Filipem Nivette, Lucą Rossettim lub Felixem Baumgartnerem (!). Przygoda zapewni Ci niecodzienne wrażenia na długo, a pieniądze z licytacji zostaną przekazane WOŚP.

Więcej informacji na stronie: http://www.barborka.pl