Zrób sobie prezent na Euro – wygraj BMW!

bmw

Ściągnij specjalną aplikację BMW na Euro 2012 i śledź wyniki meczów o Mistrzostwo Europy. A do tego wygraj BMW Serii 1!

Na czym polega konkurs? Po każdym golu osoby, które pobrały aplikacj,ę, zostają o tym poinformowane. Po otrzymaniu informacji należy jak najszybciej i z jak największym entuzjazmem wykonać „meksykańską falę”. Ci, którzy włożą w to najwięcej emocji otrzymają najwięcej punktów.

Celem aplikacji La Ola jest wspólne dzielenie się fanów piłki nożnej razem z marką BMW radością i pasją do tej uwielbianej na całym świecie gry. Osoba, która zdobędzie najwięcej punktów, wygra nowe BMW serii 1 o wartości ponad 100.000 zł.

Pierwsze 4000 punktów zdobywasz już na samym starcie – przy rejestracji. Im wcześniej się zarejestrujesz, tym więcej punktów zdobędziesz. Za każdy dzień zabawy, zaczynając od 8 maja, zdobywasz 1000 punktów. Od momentu rejestracji w aplikacji BMW serii 1 – La Ola będziesz informowana za pomocą specjalnych powiadomień o wszystkich strzelonych golach – będzie to okazja do okazania radości i zrobienia wirtualnej „meksykańskiej fali” za pomocą swojego iPhone’a. Za każdego strzelonego gola można zdobyć od 1000 do 4000 punktów.

Aby podtrzymać “meksykańską falę” możesz zaprosić do zabawy swoich znajomych na Facebooku. Za każdego dodatkowego znajomego zyskujesz 1000 punktów, a maksymalnie możesz ich otrzymać 50 000. Dodatkowo możesz stać się częścią “nieskończonej meksykańskiej fali”. Trzeba nagrać iPhonem na video swoją falę i wysłać ją na zamieszczoną na Facebooku aplikację BMW serii 1 – La Ola. Możesz dodać jedno video dziennie, za które każdorazowo otrzymasz 1000 punktów. Jedno z zadań dodatkowych można wykonać w “świecie rzeczywistym”. Idź do najbliższego dealera BMW i korzystając z aplikacji Check-in-via na Facebooku odznacz się i zdobądź 5000 bonusowych punktów.

Wszystkie zadania, poza oznaczeniem u dealera BMW, muszą zostać wykonane przynajmniej raz. Minimalna liczba punktów, która daje szansę otrzymania BMW serii 1 wynosi 116.000. Łącznie w czasie całej zabawy do zdobycia będzie około 434.000 punktów (w zależności od liczby strzelonych bramek). Zwycięzcę poznamy 1 lipca 2012 roku.