Zostań ambasadorem Volvo

Na profilu Volvo Auto Polska na Facebooku wystartował konkurs – „Całkiem jak Ty”. Możesz wygrać na 3 miesiące nowe Volvo V40 wraz z kartą paliwową. Zwycięzcę wybiorą m.in. ambasadorowie marki Volvo – Małgorzata Kożuchowska i Piotr Adamczyk.

W konkursie może wziąć udział każdy pełnoletni obywatel Polski, posiadający ważne prawo jazdy kategorii B. Zadanie polega na nagraniu krótkiego filmu, w którym kandydat na ambasadora przekona do siebie internautów oraz konkursowe jury. Filmy można przesyłać do końca kwietnia. Następnie odbędzie się głosowanie użytkowników na najlepszy film, które potrwa do 6 maja. Wtedy zostanie wyłoniona dwudziestka najwyżej ocenionych zgłoszeń. Z tej puli jury konkursu, przedstawiciel firmy Volvo oraz jej ambasadorowie – Małgorzata Kożuchowska oraz Piotr Adamczyk, wybiorą zwycięzcę.

Nagrodą za zajęcie pierwszego miejsca jest możliwość użytkowania nowego Volvo V40 przez trzy miesiące. Dodatkowo zwycięzca dostanie kartę paliwową, otrzyma tytuł ambasadora marki i możliwość promowania nowego samochodu na polskim rynku. Dla dziewiętnastu pozostałych laureatów, Volvo Auto Polska przygotowało zestawy gadżetów Volvo.

Konkurs potrwa do 14 maja. Będzie dostępny w formie aplikacji na Facebooku, w zakładce „Całkiem jak Ty” – www.facebook.pl/VolvoAutoPolska.