Znamy ceny ŠKODY Rapid Spaceback!

Tuż po oficjalnej premierze na targach motoryzacyjnych we Frankfurcie, dostępny jest polski cennik ŠKODY Rapid Spaceback. Po uwzględnieniu aktualnej oferty promocyjnej dostępny jest już od 43 800 zł.

Wybierając ŠKODE Rapid Spaceback, klienci otrzymują auto z przestronnym wnętrzem i jednym z najpojemniejszych w tej klasie bagażników – 415 litrów. Model dostępny jest w czterech opcjach  silników benzynowych i dwóch wysokoprężnych, w tym nowej jednostki 1.6 TDI o mocy 90 KM.

W każdej z trzech optymalnie skonfigurowanych wersji (Active, Ambition i Elegance), dostępne są ponadto wyjątkowo atrakcyjne promocyjne pakiety wyposażenia „Komfort”.
W modelu Rapid Spaceback pojawiają się także nowe opcje, takie jak efektowny dach panoramiczny oraz pakiety stylistyczne, zawierające m.in. takie elementy jak: przedłużona szyba pokrywy bagażnika, przyciemnione tylne światła czy czarne lusterka zewnętrzne i spoiler.

Choć Rapid w wersji sedan zadebiutował na polskim rynku zaledwie kilkanaście miesięcy temu, już zyskał popularność wśród Polaków. Tylko w tym roku zarejestrowano już blisko 2 400 egzemplarzy. Wersja Spaceback, dostępna w salonach już od listopada.

skoda-spaceback-2

Źródło: ŠKODA