Zimowa akcja przeglądowa Mitsubishi

Jesienna aura przypomina, że już niebawem nadejdzie zima – najtrudniejszy i najbardziej wymagający okres dla kierowców i ich pojazdów. Do tego trudnego sezonu warto dobrze przygotować swój samochód. Z myślą o komforcie i bezpieczeństwie kierowców, Mitsubishi Motors wraz z siecią autoryzowanych placówek  przygotowało Zimową Akcję Przeglądową, która potrwa do 30 listopada bieżącego roku.

W jej ramach klienci autoryzowanych stacji serwisowych mogą zdecydować się na kompleksową kontrolę stanu technicznego samochodu przed zimą, płacąc jedynie 99 zł.  Zakup części eksploatacyjnych potrzebnych do ewentualnych napraw oraz oryginalnych akumulatorów będzie premiowany nawet  25% zniżką, uzależnioną od wieku pojazdu.
Przydatne w zimie akcesoria, takie, jak bagażniki dachowe oraz wybrane gadżety będzie można kupić o 15% taniej. Oferta skierowana jest do wszystkich użytkowników samochodów Mitsubishi.

Podczas tej kontroli mechanicy autoryzowanych stacji serwisowych Mitsubishi Motors sprawdzą 35 newralgicznych punktów, wpływających na bezpieczeństwo i komfort podróżowania oraz dokonają kontroli stanu akumulatora poprzez sprawdzenie jego ogólnej kondycji oraz pomiar prądu rozruchu i prądu ładowania. Kontrolę przejdą między innymi: układ jezdny a w nim amortyzatory, sprężyny, wahacze i przeguby napędowe, układ kierowniczy – przekładnia kierownicza i układ wydechowy, elementy komory silnika a w niej paski napędu osprzętu, gumowe przewody, uszczelnienia i akumulator, poziom płynów eksploatacyjnych: oleju silnikowego, płynu hamulcowego, oleju przekładni automatycznej, płynu układu wspomagania, płynu chłodzącego, płynu spryskiwaczy, grubość okładzin ciernych, stan piór wycieraczek, pasów bezpieczeństwa, praca pedałów sprzęgła i hamulca oraz hamulca awaryjnego, ogrzewanie wnętrza i działanie nawiewów, lusterka, zestaw wskaźników i kontrolek, praca układu rozruchu silnika, sygnał dźwiękowy, spryskiwacze i wycieraczki, podnośniki szyb, centralny zamek, oświetlenie zewnętrzne i wewnętrzne oraz stan zużycia opon.

Koszt ewentualnych napraw będzie o 10% niższy a klienci będą mogli liczyć na zniżki do 25% przy zakupie części potrzebnych do tych napraw. Okazyjnie – z 25% rabatem będzie także można kupić oryginalne akumulatory a o 15% taniej – wybrane akcesoria i gadżety Mitsubishi Motors. Za bagażniki dachowe – dachboxy Thule i Taurus klienci zapłacą o 8% mniej.

Szczegóły akcji:

  • 99 zł brutto za kontrolę techniczną 35 newralgicznych punktów w samochodzie
  • Samochody w wieku do 3 lat (na gwarancji) – 10% zniżka na części eksploatacyjne potrzebne do napraw po przeglądzie przed zimą
  • Samochody w wieku 3 – 5 lat – 15% rabatu na części potrzebne do ewentualnej naprawy wynikającej z przeglądu przed zimą
  • Samochody w wieku 5 – 8 – 20% rabatu na części potrzebne do ewentualnej naprawy wynikającej z przeglądu przed zimą
  • Samochody powyżej 8 lat – 25% zniżka przy zakupie części
  • Akcesoria i gadżety – zniżka 15%
  • Oryginalne akumulatory – 25% zniżki
  • Akumulatory Exide – 10% rabatu
  • Bagażniki dachowe (dachboxy) Thule/Taurus – 8% zniżki
  • Ewentualne naprawy – koszt robocizny – o 10% taniej

Źródło: Mitsubishi