Zgarnij MINI na weekend!

Chcesz wygrać zestawy gadżetów MINI, voucher na odjazdową kolację lub samochód na weekend? Weź udział w konkursie 'MINI inspiruje”!

’MINI Inspiruje’ to cykl konkursów organizowanych przez MINI i Chilli ZET, których motywem przewodnim jest muzyka. Aby wziąć udział w konkursie wystarczy odwiedzić stronę internetową MINI i ściągnąć piosenkę „On nie mówi” zespołu Sofa. Dalej już tylko wystarczy stworzyć własny 'mix’ utworu i zgłosić go do konkursu na stronie MINI Inspiruje Wielkich. Na zwycięzcę czeka zestaw gadżetów MINI oraz możliwość używania samochodu marki MINI przez weekend, a także voucher na kolację dwa dwóch osób w warszawskiej restauracji SomePlace Else.

To jednak nie wszystko. Możesz także spróbować swoich sił jako projektantka i stworzyć unikatowy muzyczny projekt dachu dla wybranego samochodu MINI. Wejdź na stronę 'Muzyczny parking MINI’ i za pomocą dostępnej aplikacji przygotuj wyjątkowy projekt graficzny dachu, którego motywem przewodnim będzie muzyka. Dla najlepszego projektu – zestaw gadżetów MINI!

Jeżeli chcecie wziąć udział to radzimy się pospieszyć – termin zgłaszania prac upływa 30 listopada!